Компанія «ОТП Лізинг» отримала другий транш розміром 10 млн. євро від ЄБРР для фінансування малого та середнього бізнесу за кредитною лінією EU4Business-ЄБРР в Україні

«ОТП Лізинг», одна з фінансових інституцій – партнерів кредитної лінії EU4Business-ЄБРР, на початку року успішно реалізувала перший транш розміром 10 млн. євро, надаючи у лізинг обладнання малим та середнім підприємствам. Понад 70 клієнтів лізингової компанії, які отримали фінансування на придбання обладнання, також одержали  гранти від Європейського союзу в рамках ініціативи EU4Business розміром 10% від вартості  лізингового  контракту.

На підставі нового кредитного договору ЄБРР наприкінці серпня  цього року виділив «ОТП Лізинг» новийтранш, 10 млн. євро, на подальшу підтримку малого та середнього бізнесу. В Україні кредитна лінія EU4Business-ЄБРР допомагає малим та середнім підприємствам модернізувати власне виробництво, підвищувати конкурентоспроможність, приводити виробничі процеси у відповідність до стандартів ЄС та ефективно конкурувати на європейських ринках.  

Докладніше про умови фінансування у рамках кредитної лінії EU4Business-ЄБРР: eu4business-ebrdcreditline.com.ua