ОТП Лізинг отримує від ЄБРР та ЄС третій транш у розмірі 15 мільйонів євро на підтримку українського бізнесу

4-річна позика ЄБРР на суму до 15 мільйонів євро для OTPL сприятиме довгостроковим лізинговим операціям з малим та середнім бізнесом по всій країні. Фінансування відбувається за кредитною лінією EU4Business-EBRD, наданою в рамках Угоди про глибоку та всеосяжну вільну торгівлю (DCFTA) між Європейським Союзом (ЄС) та Україною.

Фінансування за кредитною лінією EU4Business-EBRD супроводжується наданням грантової допомоги у рамках ініціативи EU4Business, що допомагає підприємствам зменшувати свої виробничі витрати,  поновлювати технологічну базу та приводити виробничі процеси у відповідність до стандартів та законодавства ЄС. МСП отримують чисельні вигоди, в тому числі покращуючи якість своєї продукції, захищаючи здоров’я та забезпечуючи безпеку своїх працівників та клієнтів, зменшуючи витрати на енергію та паливо та, що найголовніше, покращуючи своє конкурентне становище.

ЄБРР та провідна в Україні лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» (OTPL) допомагають вітчизняним малим та середнім підприємствам (МСП) продовжувати свою підприємницьку діяльність, незважаючи на поточні труднощі, спричинені спалахом коронавірусу (COVID-19).

Лізингове фінансування для клієнтів OTPL буде доступним як в українській гривні, так й / або в євро. Фінансування в українській гривні захистить лізингоотримувачів від ризиків, пов’язаних з іноземною валютою, та може бути наданим на тривалі строки.