Як подати заявку

Кредитна лінія EU4Business-ЄБРР є гнучкою програмою, що може суттєво підтримати практично будь-які проекти з модернізації, що спрямовані на досягнення підприємством відповідності стандартам ЄС шляхом інвестицій у передові та, де це доречно, екологічні технології. Можуть бути профінансовані три спеціально розроблені типи проектів, які забезпечують різноманітні інвестиційні потреби МСП в Україні. Будь ласка, натисніть на значки нижче, щоб побачити докладну інформацію про кожен тип проекту:

Попередньо затверджений / Стандартний підхід

Деякі проекти вимагають лише оновлення стандартного обладнання. Для цього типу інвестицій ми розробили Перелік прийнятих технологій (LET), що може фінансуватися безпосередньо нашими партнерськими фінансовими установами з фінансуванням до еквівалента 300 000 євро. Грант у розмірі 10% доступний після перевірки реалізації проекту

Спрощений підхід

Існують швидкі процедури для отримання менших кредитів у розмірі до 300 000 євро для інвестицій у покращення якості та безпеки секторів сільського господарства та харчової промисловості. Консультант проекту лише перевіряє інвестиційний план, аби переконатися, що він відповідає дуже простим вимогам відповідності. Грант у розмірі 15% доступний після перевірки успішної реалізації проекту.

Комплексний підхід

Кредити у розмірі до 3 мільйонів євро доступні для (майже) будь-якого проекту з модернізації в будь-якому промисловому або сервісному секторі. Інвестиції, що вимагають більш повної технічної та фінансової оцінки, можуть скористатися безкоштовною технічною допомогою для оптимізації інвестиційного плану та підготовки бізнес-плану. Грант у розмірі 15% доступний після успішної перевірки реалізації проекту.

Cookie Consent with Real Cookie Banner