Поліпшення добробуту тварин у свинарстві

ТОВ «Зоотехнологія», українське підприємство без іноземних інвестицій, розташоване в Херсонській області. Господарство розпочало свою роботу 2005 року, придбавши два свинарські комплекси: у селі Новорайськ Бериславського району (зараз це маточник) та в селі Виноградове Цурупинського району Херсонської області (відгодівельний комплекс). Основу репродуктивного стада складають гібриди подвійної породи Ландрас – Великий Білий. Кабани породи Дурок використовуються для отримання комерційних поросят.

Одним з найбільш чутливих кроків у тваринництві є транспортування. Аби мінімізувати стрес тварин під час їхнього перевезення, компанія придбала сучасний спеціалізований причіп у рамках Програми Кредитна лінія EU4Business-ЄБРР в Україні через лізингову компанію «ОТП Лізинг». Окрім безпечніших та більш комфортних умов транспортування для тварин, новий транспортний засіб є також більш економічним та надійним.

Проект оцінювали за спрощеними правилами процесу LET. Після успішної верифікації проекту компанія отримала 10% від вартості кредиту як заохочувальний ґрант, що фінансується в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business. Верифікація проекту проводилася відповідно до спеціальних правил COVID-19, встановлених ЄС, які гарантують, що інвестиційні проекти можуть бути перевірені, незважаючи на обмеження COVID, а інвестори можуть отримати свою дотацію. Своєчасна верифікація та виплата ґрантів важлива для всіх компаній, особливо для тих, які забезпечують постачання продуктів харчування в ці часи.

Завдяки інвестиціям компанія нині відповідає широкому спектру європейських стандартів, включаючи:

    • Директива 2007/46/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 5 вересня 2007 року про запровадження рамок для надання дозволів на моторні транспортні засоби та причепи до них, а також системи, компоненти та окремі технічні елементи, призначені для таких транспортних засобів (Рамкова Директива)
    • Регламент (ЄС) № 661/2009 Європейського Парламенту та Ради від 13 липня 2009 року стосовно вимог щодо схвалення типу для загальної безпеки автомобільних транспортних засобів, причепів до них та систем, складових та окремих технічних вузлів, призначених для них.
Розмір кредиту€ 72,902
Сума ґранту/b>€ 7,290
Відповідні Директиви ЄСПравила щодо безпеки транспортних засобів та причепів
Проінвестовано Pezzaioli SBA 63, Транспортний причіп
Cookie Consent with Real Cookie Banner