Банки-партнери

«ОТП Лізинг» – універсальна лізингова компанія, входить до складу європейської фінансової групи OTP Group, яка протягом десятиліть має надійну репутацію в усій Європі. Компанія «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». ОТП Лізинг фінансує сільськогосподарську техніку, вантажний та легковий автотранспорт, вагони. Портфель компанії становить понад 6 млрд. грн.

Державний експортно-імпортний банк України створений 3 січня 1992 року, 100% акцій банку належить державі.

АТ «Укрексімбанк» входить в трійку найбільших банків України, є одним з основних операторів на українському банківському ринку, має найширшу серед українських банків іноземну мережу банків-кореспондентів, добре розвинену філіальну мережу, яка охоплює всі основні регіони та промислові центри України.

АТ «Укрексімбанк» надає послуги клієнтам корпоративного бізнесу та МСБ у сфері експортно-імпортних банківських послуг, кредитування, документарного бізнесу, торговельного фінансування тощо.

АТ «Укрексімбанк» виступає єдиним фінансовим агентом Уряду України, співпрацює з основними експортними кредитними агентствами, має багаторічний успішний досвід реалізації стратегічно важливих спільних з МФО проектів. Банк має кваліфіковані кадрові ресурси та усталені кредитні процедури, до яких інтегровані процедури МФО із фінансового менеджменту, закупівель, оцінки екологічних та соціальних ризиків тощо.

З моменту свого заснування у 1990 р. Банк Львів був зосереджений на наданні високоякісних банківських послуг підприємствам МСБ та сільськогосподарським виробникам, а також приватним клієнтам Західної України. Банк належить швейцарському інвестиційному фонду ResponsAbility (51%) та ісландському приватному інвестору (49%).

Цього року АТ АКБ «Львів» відзначає своє 30-річчя та визнаний одним із 20 найнадійніших банків України.

Банк став впливовим гравцем з однією з найширших мереж філій в регіоні, яка обслуговує понад 25 000 приватних та бізнес- клієнтів. Однією з ключових компетенцій банку є сприяння фінансуванню та фінансовому обслуговуванню мікро-, малих та середніх підприємств. На даний момент банк обслуговує понад 5000 клієнтів МСБ.